  • Lenovo Yoga Slim 9 2-in-1 14ILL10 ULT7-258V-32GB-1TB SSD-UMA-14" 2.8K Touch+PEN-FP-BL-W11Pro -3Y
(0 reviews)
SKU:
LLY-1781
----------------------------
- CPU: Intel Core™ Ultra 7 258V
- OS: Window 11 Professional
- RAM: 32GB LPDDR5x-soldered
- Storage: SSD 1TB M.2 2242
- Graphic: Intel® Arc™ Graphics
- Display: 14" WQUXGA OLED Touch
- Battery: 4Cell 75WH integrated
- Keyboard: Backlit +Copilot key
- Fingerprint:  Touch Style, on KB
- Weight: 1.32kg
- Warranty: 3years Premium care
Price:
Quantity:
Total Price:
Share:
-CPU / Processor: Core™ Ultra 7 258V (P-core 2.2GHz Up to P-core 4.8GHz, 8Core (4 P-core + 4 LPE-core), 12MB Cached)
-NUP: Intel® AI Boost
-Operating System: Windows 11 Professional (64bit)
-RAM / Memory: 32GB LPDDR5x-8533 soldered memory, not upgradable
-Storage: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe (support Change 2242 M.2)
-Graphics: Intel® Arc™ Graphics
-Optical Drive: None
-Display: 14" WQUXGA (3840x2400) OLED, 600nits (HDR Peak) / 400nits (SDR Typical), 100% DCI-P3, Eyesafe®, Dolby Vision®, Display HDR™ True Black 500, 60Hz, glass, touch
-Wireless:  Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
-Sound: 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP)
-Webcam: 5.0MP + IR, with privacy shutter, fixed focus
-Network: None
-Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
            1x USB-C (USB 2.0Gbps) With USB PD 3.0 & DP1.4
            2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1
            1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
-Fingerprint: Touch Style, on Keyboard
-battery: 4Cell_75Wh_Integrated Li-Polymer (65W USB-C® (3-pin))