  • Lenovo V15 G5 Black Core 5 120U-8GB-512GB SSD M.2-15.6FHD-WLAN-DOS (3Y)
(0 reviews)
SKU:
LLV15-0501
----------------------------
- CPU: IntelĀ® Core 5 120U
- OS: DOS (No operating system)
- RAM: 8GB DDR5-5200 (2slots)
- Storage: SSD 512GB M.2
- Graphic: IntelĀ® Graphics
- Display: 15.6" FHD (1920x1080) IPS
- Battery: Integrated 47Wh
- Keyboard: None Backlit
- Weight: 1.61kg
- Warranty: 3-years
Price:
Quantity:
Total Price:
Share:
-CPU / Processor: IntelĀ® Core 5 120U Processor (P-Core Max 5.0GHz with Turbo Boost, 10Cores, 12Threads, 12 MB Cache)
-Operating System: DOS (No Operating System)
-RAM / Memory: 8GB DDR5-5200 (2slots)
-Storage: 512 GB SSD M.2 2242 PCIe Gen4 TLC Opal
-Graphic: IntelĀ® Graphics
-Display: 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
-Optical Drive: None
-Wireless: Wi-FiĀ® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
-Network: 10/100/1000
-Sound: Stereo speakers, 1.5W x2 Dual-microphone array
-Webcam: HD 720p, with privacy shutter, fixed focus
-Ports: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
           1x USB-CĀ® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB Power Delivery (20V only) and DisplayPortā„¢ 1.2
           1x HDMIĀ® 1.4b
           1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)